Fugarul Ghiță și suveranistul vopsit Ponta: 34 de milioane de lei de la stat. Ghiță TV l-a scos pe Ponta în față, iar poporul plătește - VIDEO

Fugarul Ghiță și suveranistul vopsit Ponta: 34 de milioane de lei de la stat. Ghiță TV l-a scos pe Ponta în față, iar poporul plătește - VIDEO
Scris de Realitatea din UK Publicat: 23 nov. 2025, 15:44
Fugarul Sebastian Ghiță și falsul suveranist Victor Ponta au luat de la popor peste 34,5 milioane de lei după alegerile prezidențiale din acest an!
Citește și
- 14:57Ana Maria Păcuraru: ”România este un stat de primă linie. Încetarea războiului este siguranța noastră”
- 14:56Călin Georgescu intervine dur în plină criză politică. Mesajul tranșant al candidatului interzis de sistem
- 11:02Adrian Veștea refuză să facă un pas înapoi: „Poziția mea nu se schimbă: nu îmi depun mandatul, indiferent de presiunile care se fac asupra mea”
- 10:29Volodimir Zelenski se va întâlni cu Emmanuel Macron la Summitul G7. Ana-Maria Păcuraru, transmisiune specială pentru REALITATEA PLUS
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UK și pe Google News
























